Yukarıda köşe yazımın başlığı olan, “İngiliz Casusunun  İtirafları  ve  İngilizlerin  İslam  Düşmanlığı”  isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır.

Hakikat Kitabevi tarafından yayımlanan ve 125’cı baskısı gerçekleştirilen bu kitap, Devletin resmi olarak FETÖ’nun bir Terör ve Casusluk Örgütü olduğu ortaya çık- tıktan  sonra,  “İngiliz  Casusunun  İtirafları  ve  İngilizlerin İslam Düşmanlığı” en çok okunan kitaplar arasında yerini aldı.

Kitabın özetinde tembih olarak , “Misyonerler, Hristiyanlığı yaymağa, Yahudiler, Talmûtu yaymağa, İstanbul’daki Hakikat Kitabevi, İslamiyet’i yaymağa, masonlar ise, dinleri yok etmeğe çalışıyorlar.

Aklı, ilmi ve insafı olan, bunlardan doğrusunu iz ‘an, idrak eder, anlar. Bunun yayılmasına yardım ederek, bütün insanların dünyada ve ahirette saadete kavuşmalarına  sebep  olur.  İnsanlara  bundan  daha  kıymetli  ve daha fâideli bir hizmet olamaz.

Bugün Hristiyanların ve Yahudilerin ellerindeki Tevrat ve İncil denilen din kitaplarının, insanlar tarafından yazılmış olduklarını kendi adamları da söylüyor.Kur’an-ı kerim ise, Allahü teâlâ tarafından gönderildiği gibi tertemizdir.

Bütün papazların ve hahamların, Hakikat Kitabevinin neşr ettiği bu kitapları dikkat ile ve insaf ile okuyup anlamağa çalışmaları lazımdır. “diye yazmaktadır.

Bu önemli kitabı ivedilikle okumanızı tavsiye ederim.